Jesteś offline! Włącz WIFI

Hosting kalendarza

Planuj spotkania i zarządzaj teminami zdarzeń w swojej firmie. Hosting kalendarza to idealny zrówno dla małej firmy lub dużych korporacji, oparty o standardowe protokoły kalendarz pozwala na łatwą integrację z wieloma urządzeniami: iPhone, iPad, BlackBerry i wszystkich innych które wspierają obsługę protokołu caldav jak również progamy na komputerach Windows, Linux i Mac.

Opieka webmasterska

Regularne aktualizacje serwisu polegające na modyfikowaniu treści, elementów graficznych, tworzeniu kopii bezpieczeństwa konta na serwerze. Stały kontakt telefoniczny, mailowy ze specjalistą odpowiedzialnym za prowadzenie strony.

Serwer VPS

Serwer zbudowany w oparciu o najnowsze rozwiązania Intel-a przyłączony do szybkich sieci światłowodowych pozwala na utrzymanie wszystkich aplikacji z maksymalną dostępnością i wydajnością. W ofercie systemy Linux, Windows (licencja rental) konfigurowane na potrzeby konkretnych zatosowań

Strona internetowa.

Kompleksowa realizacja bez dodatkowych kosztów, zawiera projekt graficzny (na bazie którego powstaje funkcjonalna strona internetowa), domenę (np.: www.twojanazwa.pl), miejsce na szybkim serwerze bez limitów transferu.

Mailing reklamowy

Wysyłanie wiadomości e-mail jest wciąż najskuteczniejszą formą marketingu internetowego. Oferujemy nowoczesne narzędzia umożliwiające tworzenie baz odbiorców oraz mailing reklamowy do naszych list mailingowych i innych zasobów. Profesjonalny mailing od analizy komunikacji porzez opracowanie strategii do obsługi i wysyłkę.

Hosting dla klientów indywidualnych

Rozwiązanie dla klientów indywidualnych lub małych firm potrzebujących miejsca na stronę internetową, e-mail, bazy danych. Szybkie serwery w kraju i za granicą zapewniają dobry, stabilny dotęp do usług. Konto zarządzane przez wykwalifikownego administratora.

Pozycjonowanie

Pozycjonowanie wielu fraz, słów kluczowych analizowanych pod względem skuteczności. Ręczne tworzenie zaplecza pozycjonerskiego w postaci linków w tematycznych serwisach. Optymalizowanie kodu, treści i zawartości na podstawie wyniku statystyk. Generowanie pełnych raportów oraz wspomaganie pozycjonowania porzez reklamy Google AdWords.

Sklep internetowy

Indywidualny projekt graficzny, domena, miejsce na serwerze bez limitów transferu. Usługa obejmuje wdrożanie oparte o autorskie rozwiązanie sklepu internetowego i wprowadzanie asortymentu od podstaw.